Menu

El. žiacka knižka Webmail +421 53 4299191, +421 903650143 info@superzs.sk

Naše úspechy

Prehľad výsledkov súťaží a olympiád v školskom roku 2017/2018.

Vedomostné súťaže 

  • Biologická olympiáda okresné kolo
    Tadeáš Labuda – 1. miesto,  krajské kolo – 2.miesto
     
  • Čo vieš o hviezdach? – okresné kolo
    Tadeáš Labuda – 1. miesto
    Nina Tokolyová- 2. miesto
    Marek Topoli – 3. miesto
    Ema Kršjaková – 1. miesto a v krajskom kole: 2.miesto
    Denis LeThanh – 2. miesto
  • Šaliansky Maťko – okresné, krajské kolo
    Nina Maximová – 1. miesto okresné kolo, 4. miesto krajské kolo
     
  • Geografická olympiáda okresné kolo
    Ema Kršjaková- 5.m. - úsp. rieš.
     
  • Olympiáda ANJ  okresné kolo
    Ema Kršjaková - kat. 1A - 7. miesto , Zoja Iľašová - kategória 1B - 10. miesto , Paula Zemková -priamy postup na krajské kolo , kategória 1C - native speaker . Umiestnenie kraj - 6.miesto
     
  • Matematická pytagoriáda – okresné kolo
    Lukáš Felber - úsp. rieš.
    Nina Maximová – 3.miesto
     
  • Chemická olympiáda – okresné kolo
    Adam Oravec -úsp. rieš.
     
  • Fyzikálna olympiáda – okresné kolo
    Adam Oravec, IX. A-2.miesto, krajské kolo – úspešný riešiteľ
     
  • Shakespeare´s Memorial mestské  kolo
    Umiestnenie:  Nina Muránska - 2.miesto, Tamara Vilkovská - 3.miesto, Zoja Iľašová - 2.miesto , Paula Zemková - 2. miesto
     
  • Mladý záchranár – okresné kolo 
    Ema Kršjaková, Marek Topoli, Matej Slivka, Natália Omastová, Lucia Mroceková, Vanesa Jendrálová, Adam Kopčay, Lukáš Kopčay – družstvá na 1. a 2. mieste
     
  • Hviezdoslavov Kubín – obvodové kolo, okresné kolo
    Nina Maximová – poézia 1. miesto, 2. miesto okresné kolo, Alexandra Hudačeková – próza – 1. miesto obvodové kolo, 2. miesto okresné kolo

Umelecké súťaže

  • Celoslovenská súťaž – Prečo mám rád slovenčinu, prečo mámm rád Slovensko? 
    Nina Maximová -  čestné uznanie v celoslovenskej súťaži
  • Hviezdoslavov Kubín – okresné kolo
    Nina Maximová – 2. miesto
    Alexandra Hudačeková – 2.miesto

Športové súťaže – dievčatá

  • Florbal staršie žiačky – okresné kolo 3. miesto
    Lucia Filipová, Tamara Jarembáková, Lenka Lišková, Tatiana Jakubeková, Ema Tokolyová, Zdenka Marcinová, Natália Plencnerová, Natália Pokutová
  • Atletika – okresné kolo
    Vanesa Jendrálová, Petra Filipová, Eliška Hanzoková– štafeta4x60m – 2.miesto
    Zoja Iľašová - 3.miesto v behu na 60 m, 300 m, v a štafete na 4 x 60 m obsadila 2. miesto

Športové súťaže – chlapci

  • Malý futbal – McDonald Cup – okresné kolo – 1. miesto
    Tadeáš Labuda, Šimon Džerenga, Maroš Sopkovič, Daniel Turcsanyi, Alex Korheľ, Filip Pokuta, Jakub Kurečay, Michal Pecha
     
  • Streľba zo vzduchovej pušky – okresné kolo
    Matej Slivka, Adam Kopčay, Lukáš Kopčay – 2.miesto
     
  • Florbal – starší žiaci – okresné kolo – 1. miesto, krajské kolo 2. Miesto
    Matej Grec,Marián Jančura, Daniek Omasta, Samuel Sopkovič, Erik Slezák, Matej Ondas
     
  • Gymnastika – okresné kolo
    Bruno Wágner, Radoslav Neupauer– 2.miesto
     
  • Atletika – okresné kolo 
    Matej Grec, Matúš Hadušovský, Maximilián Truhan – 1.miesto
     
  • Cezpoľný beh – okresné kolo
    Matej Grec Matúš Hadušovský, Maximilián Truhan,  – 3.miesto
  • Malý futbal – okresné kolo
    Dávid Tompoš, Dávid Labuda, Peter Gonda, Nikolas Špilda, Július Kochan , Michal Frankovič, Tobias Farkašovský a Timotej Čuj

Výsledky v predošlých rokoch si môžete nájsť v Hodnotiacich správach v časti Dokumenty na stiahnutie z úvodnej stránky.