Zameriame sa nielen na úspechy v oblasti výchovno-vzdelávacieho procesu, ale aj celkového fungovania školy. Sme progresívnou školou, ktorá ide za svojimi cieľmi, stále sa zlepšuje, kráča s dobou, je flexibilná, dokáže sa prispôsobiť meniacim sa podmienkam. To, ako sme vnímaní nezávislou hodnotiacou spoločnosťou, viete vidieť na nasledujúcom grafe:
Zdroj: Vlastné výpočty INEKO na základe metodiky.
Priebežné výsledky v rámci prebiehajúceho školského roka 2022/2023 môžete nájsť v časti Aktuality a tiež na facebookovej stránke školy.
V priebehu roka 2021/2022 nás úspešne reprezentovali vo vedomostných súťažiach krajských a okresných kôl nasledujúci žiaci:
Maximová Nina VIII.A – 2.m.okresné kolo BIO olympiády E kategória zoológia, úspešná riešiteľka anglickej olympiády
Gurová Ema VII.C – 1.m.okresné kolo BIO olympiády E kategória botanika
Režnická Jana V.A – 1.m.okresné kolo GEG olympiády, za prácu v redakčnej rade školského časopisu
Sakáčová Terézia II.A – 2. miesto krajské kolo Šaliansky Maťko
Král Matej VII.C – 3.m.okresné kolo matematickej olympiády, 3.m. okresné kolo malý futbal
Jasovský Lukáš VII.C -2.m.okresné kolo BIO olympiády D kategória
Sokolský Dávid VI.A – 1.m. okresné kolo Pytagoriády, úspešný riešiteľ okresného kola matematickej olympiády
Kresťanko Kristián VI.A – úspešne reprezentoval školu v krajskom kole súťaže Olympijský odznak všestrannosti, úspešný riešiteľ okresného kola matematickej olympiády
Kuzma Ján Matias VIII.B – úspešný riešiteľ okresného kola matematickej olympiády, , 3.m.krajské kolo florbal, za prácu v redakčnej rade školského časopisu
Sopkovič Adam IV.B – 2: miestoi okresné kolo Hviezdoslavov Kubín, úspešný riešiteľ okresného kola Pytagoriády
Koval Oliver VI.A – úspešne reprezentoval školu v krajskom kole súťaže Olympijský odznak všestrannosti
Družstvo chlapcov za 3.m.v krajskom kole vo florbale – menovite: Heimschild Patrik, Kicko Marko, Farkašovský Tobias, Novotný Filip, Ferenc Viktor z IX.B a Džerenga Šimon, Lukáč Marek, Mrovčák Ján, Karabin Jozef, Polčík Jakub, Sopkovič Maroš z VIII.B
Macala Marko, Čuj Timotej – 3.m. okresné kolo stolný tenis
Družstvo chlapcov – za 3. miesto v krajskom kole Malý futbal menovite: Jurčák Denis, Korheľ Alex, Muránsky Michal, Oravec Tomas, Polčík Sebastián, Toporcer Tomas zo VII.C, Kurečaj Jakub, Mrovčák Filip zo VI.A
Felber Lukáš IX.B – úspešný riešiteľ okresného kola chemickej olympiády
Jasečko Samuel IX.B – úspešný riešiteľ okresného kola chemickej olympiády
Sokolský Boris III.A – 1.m. okresné kolo pytagoriády, úspešný riešiteľ matematického Klokana
Hamrák Marek II.A, Plačková Linda II.B, boli úspešní riešitelia okresného kola Pytagoriády
Košík Zdeno IV.B – úspešný riešiteľ okresného kola Pytagoriády a úspešný riešiteľ Matematického klokana
Úspešní riešitelia Všetkovedka a Matematického klokana:
Slavkovská Chiara, jannová Laura – IV.B
Úspešní riešitelia Všetkovedka: Pacáková Lea II.A, Gurčík Miloš, Vrábeľ Roman, Šimonová Terézia z II.B, Drobná Liliana III.A, Ovčiariková Zorka, Šimonová Anna zo IV.B
Úspešní riešitelia matematického Klokana: Nekola Luca, Špinerová Sofia, Harenčár Michal, Dzimková Dária, Kubik Juraj, Mingáčová Tamara všetci z I.A, Suchá Nela, Iľašová Mia z II.B, Čobirková Adela, Dzurejová Karolína Claire III.A,
Prehľad výsledkov súťaží a olympiád v školskom roku 2020/2021
Keďže vieme, aká doba nás v tomto školskom roku postihla, tak sme radi, že sme sa zúčastnili jednotlivých predmetových súťaží. A naviac sme v niektorých boli aj úspešní. Tu prinášame prehľad tohto školského roku:
Vedomostné súťaže, olympiády:
- NOVÉ – 31.3.2021 – Matematická olympiáda – okresné kolo
Mathias Ján Kuzma – 2. miesto
Nina Maximová – 7.miesto - Olympiáda anglického jazyka – okresné kolo
Nina Maximová – kategória 1A – 2.miesto
Tamara Ružbacká – kategória 1B – úspešný riešiteľ
- Chemická olympiáda – okresné kolo
Kristína Szuperáková – úspešný riešiteľ
- Biologická olympiáda – zatiaľ prebehlo iba školské kolo
– kategória E – Botanika : 1. Nicolas Grec, 2. Ema Gurová, 3. Adam Čech
– kategória E – Zoológia – 1. Nina Maximová
– kategória D – /prakticko-teoretická časť/: 1. Mathias Jan Kuzma
- Geografická olympiáda – okresné kolo
Dávid Sokolský – kategória G – 3. miesto
Matúš Žipaj – kategória G – úspešný riešiteľ
Mathias Ján Kuzma – kategória F – úspešný riešiteľ
Matej Král – kategória F – úspešný riešiteľ
Nina Tokolyová – kategória F – úspešný riešiteľ
- Matematická Pytagoriáda – zatiaľ prebehlo školské kolo – úspešní riešitelia – postupujúci do okresného kola
– kategória P3 a P4: Zdeno Košík, Laura Jannová, Anna Šimonová, Zora Ovčiariková, Zina Maximová, Simon Červeňák, Jakub Goldberger, Filip Hurajt, Adam Sopkovič, Patrik Jasečko, Veronika Kuchtová, Peter Živčák, Aneta Klimeková, Gabriel Štofan, Nina Muránska - Matematická Pytagoriáda – zatiaľ prebehlo školské kolo – úspešní riešitelia – postupujúci do okresného kola
– kategória P5 až P8: 12 úspešných riešiteľov
- Matematická olympiáda – 5. roč. – okresné kolo
Dávid Sokolský – úspešnýriešiteľ
Kristián Kresťanko – úspešný riešiteľ
postupujúci do okresného kola: 6. roč. – Natália Vargová, 7. roč. – Mathias Ján Kuzma a Nina Muránska, 8. roč. Lukáš Felber
- iBobor – celoslovenská súťaž – 100percentní žiaci
Kanócz M., Gergišáková T., Hockicko Š., Chmura J., Ptáčková K., Sagulová L., Repková K., Kresťanko K., Polčíková M. a Polčík J..
Prehľad výsledkov súťaží a olympiád v školskom roku 2019/2020
Vzhľadom na to, že sa väčšina postupových súťaží zrušila, tak sme radi a blahoželáme aj našim úspešným riešiteľom, resp. víťazom.
Vedomostné súťaže, olympiády:
- Matematická olympiáda
Natália Vargová – úspešný riešiteľ okresného kola - Geografická olympiáda
Matej Král – okresné kolo – 2. miesto - Olympiáda anglického jazyka – okresné kolo Tamara Vilkovská – úspešný riešiteľ okresného kola Ema Kršjaková – úspešný riešiteľ okresného kola
- Čo vieš o hviezdach? – celoslovenské kolo Ema Kršjaková – 9. miesto
Oliver Vantroba – 18. miesto
Michal Muránsky – 22. miesto - iBobor – celoslovenská súťaž
23 úspešných riešiteľov 2. stupň, 100pecentní: Dávid Sokolský, Anna Šimonová - Maksík – celoslovenský korešpondenčný seminár
úspešní riešitelia: Laura Jannová, Zdeno Košík, Šimon Červeňák, Adam Sopkovič, Zora Ovčiariková, Jana Režnická, Kristián Kresťanko - Všetkovedko – celoslovenská súťaž
úspešní riešitelia: Anna Šimonová, Laura Jannová, Adam Sopkovič, Zdeno Košík, Zina Maximová, Adam Chmura, Dávid Sokolský, Alex FifikŠportové súťaže - Florbal – okresné kolo starší žiaci –3. miesto
- Hádzaná – okresné kolo chlapci –3. miesto
- Cezpoľný beh – okresné kolo
Peter Gonda – 1. miesto
Dávid Tompoš – 2. miesto
družstvo chlapcov – Donda, Tompoš, Kopčay L. – 1. miesto – krajské kolo – družstvo chlapcov – 2. miesto
Úspechy v jednotlivých súťažiach v predošlých rokoch môžete nájsť v jednotlivých Hodnotiacich správach za príslušné školské roky v časti “Dokumenty na stiahnutie“